Kitesurfing

dziewczyna trzymająca ster kite'a
Kitesurfing to młoda, prężnie rozwijająca się dyscyplina sportu wodnego wykorzystująca deskę i latawiec (kite), który zawieszony 20 metrach jest siłą napędową całej zabawy.

Kitesurfing to młoda, prężnie rozwijająca się dyscyplina sportu wodnego wykorzystująca deskę i latawiec (kite), który zawieszony 20 metrach jest siłą napędową całej zabawy. Spora dawka adrenaliny jaka towarzyszy temu spektakularnemu sportowi sprawia, że z roku na rok wzrasta liczba jego sympatyków.

Aby spróbować swoich sił z deską niekoniecznie trzeba ograniczać się do nadmorskich wybrzeży. Kitesurfing można uprawiać również na jeziorach. Dogodne warunki wiatrowe do uprawiana tej dyscypliny sportu panują na malowniczo położonym jeziorze Klimkówka. Mimo, że kitesurfing jest dość łatwym i bezpiecznym sportem, nie jest sportem dla samouków. Wszyscy, którzy chcą poznać tajniki kitesurfingu powinni skorzystać z wiedzy i doświadczenia profesjonalnego instruktora. Szkolenia w zakresie kitesurfingu nad jeziorem Klimkówka prowadzi szkoła Sportsoul mająca w swojej ofercie indywidualne szkolenia na każdym poziome zaawansowania. Szkoła zapewnia opiekę doświadczonej kadry instruktorskiej, nowoczesny i bezpieczny sprzęt, dobierany w zależności od warunków wiatrowych i umiejętności kursantów.

Nauka kitesurfingu jest gwarancją wielu niesamowitych emocji i wspaniałą przygodą, która być może przerodzi się w życiową pasję.

Multimedia


 
Kostenlose App VisitMałopolska herunterladen
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Verknüpfte Assets